Nespoutaný Django

Poster Jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života.

Film měl premiéru: 17.01.2013

Maximální hodnocení 100 %
94 %
Film hodnotilo 5 uživatelů

Režie:

Quentin Tarantino

Herci:

Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Dennis Christopher, James Remar, Nichole Galicia, Laura Cayouette, Sammi Rotibi, Don Johnson, Franco Nero, James Russo, Tom Wopat, Don Stroud, Russ Tamblyn, Amber Tamblyn, Bruce Dern, M.C. Gainey, Cooper Huckabee, Doc Duhame, Jonah Hill, Lee Horsley, Zoë Bell, Michael Bowen, Ted Neeley, James Parks, Tom Savini, Jamal Duff, Michael Parks, John Jarratt, Quentin Tarantino, Todd Allen, Michael Bacall, Ned Bellamy, Gary Grubbs, Glen Warner, Rex Linn, Lewis Smith, Misty Upham, Robert Carradine, Kimberley Drummond, Kasey James a LaTeace Towns-Cuellar

Videa

Samuel L. Jackson, Quentin Tarantino & more on Django Unchained

Official International Trailer

International Trailer Teaser

Na TV Databázejsou 3 externí kritiky. Celkové hodnocení: 94%

Recenze: Django Unchained (2012)


Autor: Dexter - Hodnocení: 100%


Už od vzniku filmu Nehanební bastardi sa horlivo diskutovalo, že pozoruhodný filmový tvorca, Quentin Tarantino, je predurčený k natočeniu westernu.
Více textu na afilmu.cz.

Recenze: Nespoutaný Django


Autor: Tom Hardy - Hodnocení: 90%


Otroctví je špatné, áno? Dnes už to – minimálně v rozvojových zemích – chápeme. Byly ale doby, kdy se s „černými“ právy nakládalo podstatně volněji. A svou nejslavnější roli zde sehrály Spojené státy Americké.
Více textu na ardybloguje.blogspot.cz.

Recenze: Nespoutaný Django [Django Unchained] - 80%


Autor: František Fuka - Hodnocení: 80%


Rok 1858. Dr. King Schultz (Christoph Waltz) býval kdysi zubař, ale nyní se živí jako bounty hunter, tzn. hledá zločince, aby je živé nebo mrtvé (spíš mrtvé) předal do rukou spravedlnosti a shrábl prašule.Potřebuje služby černého otroka jménem Django (Jamie Foxx), který jediný dokáže poznat jakési tři otrokáře, na které je vypsána velká odměna a Schultz je hledá. ...
Více textu na ww.fffilm.name.

KomentářeCelkové hodnocení recenzí můžete vložit na své stránky.

Úzký banner 100x35 px;
<iframe width="100" height="35" scrolling="no" frameborder="no"
src="https://tvdatabaze.cz/z.php?id=11"></iframe>

nebo

Malý čtverec 120x120 px;
<iframe width="120" height="120" scrolling="no" frameborder="no"
src="https://tvdatabaze.cz/z120.php?id=11"></iframe>


Všechny popisné údaje o filmech poskytuje themoviedb pomocí veřejného API. Poskytováno pod licencí.
od 7.9.2022