Paranormal Activity 2

Poster Nevěřili byste, jak strašidelné můžou být záběry z průmyslových kamer. Když před třemi lety debutující režisér Oren Peli představil horor, kde tyto záběry tvořily základní obrazovou složku, málokoho napadlo, že Paranormal Activity vstoupí do historie. Nicméně stalo se. Film za patnáct tisíc dolarů jich vydělal bezmála 200 miliónů, čímž se stal co do návratnosti investic jedním z nejúspěšnějších filmů všech dob. Navíc je považován za hororový vrchol, protože tuhle duchařskou historku ustojí jen ti skutečně nejotrlejší. Hlavní roli mají znovu hrát kamery, které mají znepokojeným majitelům ukázat, co nekalého se děje v jejich domově, když klidně spí. Lze předpokládat, že děsivější domácí video si lze představit jen těžko. O hrůzyplnosti filmu svědčí už to, že po stížnostech diváků přestala některá americká kina zařazovat do reklamních bloků jeho upoutávku..

Film měl premiéru: 16.12.2010

Maximální hodnocení 100 %
55 %
Film hodnotilo 2 uživatelů

Režie:

Tod Williams

Herci:

Brian Boland, Katie Featherston, Sprague Grayden a Micah Sloat

Videa

Trailer

Na TV Databázejsou 2 externí kritiky. Celkové hodnocení: 55%

Recenze: Paranormal Activity 2 - 60%


Autor: František Fuka - Hodnocení: 60%


Pokračování (respektive prequel / sidequel) nízkorozpočtového hororu Paranormal Activity má o trochu vyšší rozpočet a více protagonistů (včetně malého dítěte a psa).Styl filmu je téměř identický jako u jedničky. Rodina (tentokrát větší) v hezkém domě (tentokrát větším), intenzivnější a intenzivnější náznaky něčeho zlověstného (nemluvně breší, pes ...
Více textu na ww.fffilm.name.

Paranormal Activity 2 - normální nuda


Autor: Miroslav Pancíř - Hodnocení: 50%


Nejočekávanější hororová událost roku. Chce to pevné nervy a připravit se na pár bezesných nocí. Tolik hlásají upoutávky na pokračování jednoho z kasově nejúspěšnějších filmů všech dob. Ano, takový byl první díl Paranormal Activity, který svým tvůrcům vydělal neskutečné peníze.
Více textu na ww.informuji.cz.

KomentářeCelkové hodnocení recenzí můžete vložit na své stránky.

Úzký banner 100x35 px;
<iframe width="100" height="35" scrolling="no" frameborder="no"
src="https://tvdatabaze.cz/z.php?id=780"></iframe>

nebo

Malý čtverec 120x120 px;
<iframe width="120" height="120" scrolling="no" frameborder="no"
src="https://tvdatabaze.cz/z120.php?id=780"></iframe>


Všechny popisné údaje o filmech poskytuje themoviedb pomocí veřejného API. Poskytováno pod licencí.
od 7.9.2022